Enes Sipahi

Son Yazılar


Son Yorumlar


Arşivler


Meta


Uygulama İcon Nasıl Tasarlanır ? (Video)

EnesSipahiEnesSipahi

Verdiğim son kararla birlikte artık yapmış olduğum projeleri yada çalışmaları sizlerle paylaşmak istedim.Teknoloji sektörün de mobil kullanım oldukça artı.Bununla birlikte mobil uygulama geliştiricileri de artı.Bu yüzden bende bu popüler kısma girmek isteyen ve uygulama tasarımı yapmak isteyen arkadaşlara yol göstermek istedim.İlk olarak uygulama icon yani uygulamayı her zaman yansıtacak olan görseli hazırlayalım. Bu iconu hd wallpaper uygulaması çıkartacağımız için yapmıştım. iyi seyirler 🙂

Not: Videoda temelden aldım yani ilk baş kalemle çizdim fakat siz direk olarak ps üzerinden hayal gücünüzü ortaya koyarak da  yapmanız mümkün.

Merhana Ben S.Enes Sipahi 18 Yaşındayım. 2006 yılında ilk bilgisayarım alındığında masanın üstünde bir kağıt kaç ile karşılaştım.Bunları incelediğimde photoshop ile ilgili alıştırma kağıtları olduğunu anladım.Bu kağıtları gördüğümden bu yana yıllar geçti ve bu yıllarda tasarıma olan sevgim ve merakım her geçen gün daha çok arttı.O zamandan bu zamana kadar bir çok şey öğrenmeye çalıştım . Şuanda ise web design ,ui design , arayüz tasarımı ile zamanımı geçirmekteyim.Tasarımın yanında ise fotoğraf çekmekte benim en çok sevdiğim şeylerden birisidir.Çektiğim fotoğrafları tasarımlarımda kullanmamda beni daha özgün hala getiriyor. Ama bir süre sonra girişimciliğe merak salmamla birlikte herşey daha farklı olmaya başladı.Düşüncelerim kök den değişti.Artık tüm yeteneklerimi girişimcilik üstüne odaklıyorum.

Comments 0
There are currently no comments.